Bardzo słaby film - 300 - Forum - Filmweb

Chryste Panie, ale niektórzy są po prostu wspaniali :) ... Bawią mnie ludzie którzy obejrzeli gniota jak 300 i podniecają się że to film o honorze ...

Film imho bardzo słaby. - 300 - Forum - Filmweb

I pitolą potem o słoniach szarżujących na spartańską falangę... I ciągle powtarzany dogmat o 300 Spartanach, jakby tam nie było innych oddziałów ...

TV Series on DVD

Old Hard to Find TV Series on DVD

aż tak słabo? - 300: Początek imperium - Forum - Filmweb

Na IMDB ma ocenę 7,6 przy dużej ilości głosów. Na IMDB zazwyczaj dobre filmy mają wyższe oceny niż na filmwebie. Z kolei te słabsze blockbustery ...

o co chodziło w tym filmie????????????????????? - 300 - Forum

300 spartonczyków pokonało persów o to chodziło??.ten film przypominał mi władce pierścienia czy to była 4 część?????????????efekty bardzo słabe ...

Pusty, kiczowaty do bólu, napuszony i do dupy - 300 - Filmweb

ale 300 to według mojej opinii bardzo dobry film i to z kilku powodów: - bardzo fajnie zrobione jeżeli chodzi o dynamikę sceny walki jak również np. scena z ...

Dobry film-ocena historyka - 300 - Forum - Filmweb

"Ja Klaudiusz". Kto spodziewał się że będzie to wierne odtworzenie historii ten pomylił gatunki. Ja jestem gorliwą miłośniczką gatunku fantasy ( ...

Przechodniu, zapomnij o Sparcie... (minirecenzja) - 300 - Forum

Poza wybitną batalistyką jest to film słaby. Szkoda tylko, ze Amerykanie znowu zniszczyli tak doskonały materiał na film jak tragiczna historia 300 Spartan.

Ludzie opamiętajcie się! - 300 - Forum - Filmweb

Film jest słaby jeśli chodiz o fabułę, efekty i owszem świetne, ale co od reszty? no nazywanie tego arcydziełem to gruuuuuuuuuuba przesada. Odpowiedz. 17 lat.

Byłby dobry gdyby nie ta usilna komiksowosc, to przerysowanie...

To se oglądnij http://www.filmweb.pl/f129789/300+Spartan,1962 i będziesz miał realizm. Może jeszcze pobij twórców, że oparli swój film na komiksie. Nie wiem, ...

300 czy TROJA - 300 - Forum - Filmweb

Świetne rozwiązanie z 'brakiem bogów', zaskakująco dobra rola B.Pitta + kilka tragicznych postaci ratuje film. Motywacje o klasę ciekawsze od okrzyków 'This is ...